Повернення товару

Повернення товару

Права споживачів:

- Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти або повернути придбаний товар (меблі, придбані в Інтернет магазині «Online Mebel») на аналогічний, якщо товар не підходить за формою, кольором чи розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням.

- Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» обмін товару (меблів, придбаних в Інтернет магазині «Online Mebel») або повернення вартості провадиться якщо він не використовувався, не був у зібраному вигляді (монтажі) і якщо збережено його товарний вигляд, цілісність упаковки, а також товарний чек, виданий покупцеві разом із товаром (меблями, придбаними в Інтернет магазині «Online Mebel»).

- Розрахунок із покупцем проводиться виходячи з вартості на момент його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються у повному розмірі за вирахуванням транспортних витрат, що становить 500 грн.

- У разі неможливості повернути гроші у день повернення товару – гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 3 (трьох) днів.

- Покупець має право на обмін (повернення) товару (меблів, придбаних в Інтернет магазині «Online Mebel») протягом 14 чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

Вам буде відмовлено у заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо:

- з моменту купівлі товару, що підлягає обміну або поверненню, минуло понад 14 днів;

- підлягає поверненню товар перестав бути новим, тобто. був у збиранні (монтажі);

- меблі під індивідуальне замовлення;

- під час перевірки якості продукту виявлено ознаки стороннього втручання (складання, спроба монтажу, відсутність оригінальної упаковки).

Ці умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України. Закон України "Про захист прав споживачів" (зі змінами та доповненнями, внесеними Законами України від 15 грудня 1993 р. №3682-XII (Законом України від 15.12.93 р. №3682-XII цей Закон викладено у новій редакції), від 2 березня 1995 р. року №82/95-ВР, від 20 червня 1995 року №230/95-ВР, від 18 червня 1997 року №365/97-ВР, від 30 червня 1999 року №783-XIV, від 24 травня 2001 року №2438- ІІІ).