Дитячі ліжка

Виберіть підкатегорію

Дитячі ліжка

ДИТЯЧІ ЛІЖКА

 

Час летить дуже швидко, особливо, якщо у Вас є дитина. Вчора ви купували йому колиску, а сьогодні йому вже потрібне повноцінне дитяче ліжко? Тоді рекомендуємо Вам переглянути широкий асортимент ліжечок у нашому магазині для всіх вікових категорій дітей.

 

При створенні дитячої кімнати ліжко відіграє велику роль. Адже це не лише місце для сну. Правильно підібране ліжко – це запорука здоров'я та комфорту вашої дитини. Всі ми знаємо, що дітям рекомендується спати близько 9-11 години, а це майже 50% всього часу, тому вибір має бути максимально відповідальним. Адже всі ми хочемо дати дитині найкраще, а підібране якісне ліжко дасть їй приємне засинання та здоровий сон.

 

Як правильно підібрати дитяче ліжко?

 

Підбираючи ліжко для дитини потрібно враховувати:

 

- Вік дитини. Це головне, від чого потрібно відштовхуватися при виборі. Залежно від вікової категорії ліжко може включати передню і задню бічні стінки, щоб дитина не змогла впасти під час сну. Якщо це вікова категорія від 3 років, то підійдуть стандартні ліжка із середніми параметрами.

- Якість матеріалів. Тут потрібно вибирати лише добрі матеріали, а головне безпечні. Вона повинна бути з екологічно чистого дерева і не мати гострих кутів, які можуть становити небезпеку.

- Дизайн. Сучасні ліжка мають велику різноманітність кольорів та форм. Найголовніше підібрати такий стиль, щоб дитина почувала себе комфортно.

- Функціональність. Сьогодні не важко знайти ліжко, яке зможе вмістити в собі безліч функцій, які дозволять заощадити місце в кімнаті. Це можуть бути шафи для ліжка або одягу. Ліжко може складатися, перетворюючись на зручне крісло.

 

Батькам залишається лише зробити вибір, який допоможе дитині бути здоровою та комфортно проводити своє дозвілля. У нас представлені ліжечка на будь-який смак та колір, що дозволяє вибрати їх саме у нас. При створенні дизайну ліжок безліч доробок і поправок вносили діти наших працівників. Тому ми впевнені, що ви зможете підібрати саме те, що сподобається вашому малюкові. Ціни залежать тільки від якості матеріалів та складності конструкцій.