Комоди

Виберіть підкатегорію

КОМОДИ

 

Комод у будинку необхідний як посмішка на обличчі дівчини.

 

Якщо ви вирішили купити комод - ми допоможемо вам розібратися у всьому та зробити максимально правильний вибір для покупки комода у Запоріжжі.

 

Комоди можуть не тільки підкреслити дизайн вашого житла, а стати прекрасним багатофункціональним помічником у побуті. Зараз комодів досить велика різноманітність. Різні форми, матеріали, дизайни та, що найцікавіше - різні призначення. Про те, куди і яку комод поставити, ми розповімо вам у цій статті.

 

Комод у передпокій – це візитна картка вашого будинку. З його допомогою ви зможете розмістити верхній одяг, головні убори, аксесуари, взуття та вберегти речі від пилу, бруду та вологи.

 

Комод у вітальню - один із найбільш затребуваних. Як правило виготовляється з матеріалів, з яких виготовлені всі меблі вітальні. Ця необхідна частина інтер'єру у цій кімнаті. Такий комод має полиці для книг і сувенірів, ящики для зберігання документів і т.д. Ця частина інтер'єру представить атмосферу вашого будинку та характер мешканців.

 

Комод з полицею може бути монолітною конструкцією і мати як закриті полиці, так і відкриті. Цей комод призначений для зберігання речей. Комод із полицею дозволяє легко знайти потрібну річ без діставання всього вмісту, що суттєво полегшує утримання вашого будинку в ідеальному порядку.

 

Різновиди комодів

 

Особливу увагу хочемо приділити комод для спальні. Це предмет який має стати практичним та незамінним у вашому будинку. Він може мати різні варіанти конструкції: комод із вбудованим дзеркалом, дошкою для прасування, полицями для зберігання білизни і предметів особистої гігієни. Правильно підібраний комод для спальні - запорука зручності та практичності.

 

Комод для ванної кімнати вибагливий до вибору матеріалу, з якого він виготовлений. Це може бути пластик, скло або дерев'яні деталі, які були оброблені гідроізолюючими складовими, металевими антикорозійними матеріалами. Комод для ванної кімнати може мати дзеркало. Він має бути компактним та призначений для зберігання предметів побутової хімії, предметів гігієни, зубних щіток тощо.

 

Комод для кухні є важливим предметом, який стане господарям одним з головних помічників в організації роботи кухні, в якій тепер все під рукою. Така комод служить для розміщення посуду. Виготовляється зазвичай із матеріалів, що мають захист від жиру та інших агресивних компонентів.

 

Тв-тумби зазвичай поєднують кілька функцій відразу: і підставка під телевізор, і має функціональні полиці для техніки та зберігання відповідних предметів.

 

Взуття - чудове рішення для зберігання вашого взуття. Нове або чисто випране та висушене взуття після обробки ставиться на взуттю для зберігання та настання наступного сезону. Взуття захистить ваше взуття від пилу та пересихання.

 

Комодів та їх призначень надто багато. А значить - ви завжди зможете визначитися, який комод придбати та куди його визначити. Можливо, вам захочеться обставити комодами повністю все житло! А з вибором, підбором та оформленням покупки вам із задоволенням допоможуть менеджери нашого магазину.