Шафи купе

Виберіть підкатегорію

Шафи купе

ШАФИ КУПЕ

Якщо ваша шафа мала і не поміщає речі вашої сім'ї — потрібно придбати шафу більше. Зазвичай це закономірне рішення господарів, яке передбачає вибір шафи-купе.

Вибираючи сучасну шафу-купе, вам потрібно зробити вибір серед величезного виду форм і стилів. Такі меблі допоможуть розмістити ваші речі в одному місці і до того ж значно заощадить простір приміщення. Перед вами стоїть приємна і водночас клопітна справа. Визначаючись з ціновою політикою, ви приймаєте рішення: це будуть меблі економ-класу або дорога і елітна шафа.

Розташувати його ви можете у вітальні, спальній кімнаті або де вважаєте за необхідне. Шафа-купе - це меблі, які повинні стати будинком для вашого гардеробу і утримувати його в належному порядку.

Шафа може мати від двох до п'яти розсувних дверей. Так як двері будуть відчинятися і закриватися не один раз на день, значить призначена для цього фурнітура повинна бути якісною та витримувати необхідні навантаження. Існують два основних типи механізмів: роликовий і монорейковий, що є більш продуманим. Практичні покупці часто віддають перевагу саме другій пропозиції.

Перш, ніж купити ці меблі, ви повинні точно знати його призначення. Визначаєте місце розташування полиць з одягом та місце, де саме буде розташована тумба для вішалок. Від цього залежатиме розмір та кількість внутрішніх полиць.

Шафи купе виготовляються із МДФ, ДСП або бруса дерева, якщо ви зупиняєтеся на дорожчій та елітній

Ви можете вибрати такі види дверей шаф-купе: ДСП, дзеркальні, дзеркальні з виконанням малюнку піскоструми, комбіновані фасади (ДСП/дзеркало), кольоровий друк.

На якому виборі типу шафи-купе ви не зупинилися, ваше рішення буде правильним. Шафа-купе матиме гарний зовнішній вигляд, і ви залишитеся задоволені своїм вибором.

Наші досвідчені продавці зможуть послужити надійними і професійними фахівцями, щоб дати вам хорошу пораду і відповісти на всі питання, що вас цікавлять.

Якщо ви хочете купити стандартну шафу-купе в Запоріжжі — звертайтесь, і ми допоможемо вам підібрати максимально відповідне для вас рішення.

Вибирайте шафу, купуйте її на нашому сайті Online-mebel і, користуючись ним – ви неодмінно отримаєте задоволення від зручності та вдало прийнятого рішення.