Кутові Дивани

Кутові Дивани

Вирішення проблеми простору в квартирі разом із «Online Mebel»

Кутовий диван – це найкраще рішення економії місця у кімнаті з великим списком функцій. Він зможе вирішити питання не лише зі спальним місцем, а й із простором для денного відпочинку. Саме він допоможе вам приймати у себе вдома гостей та близьких, щоб із зручністю проводити час великою компанією. Комфортний кутовий диван може розмістити до 4-6 осіб.

Перейдемо до видів кутових диванів

Це може бути диван з несиметричними сторонами, де одна сторона довша за іншу, а основна частина висувається. Також є види, де сторони ідентичні за розмірами і являють собою якесь ліжко або класичну софу.

Для квартири з незвичайним плануванням ми рекомендуємо розглянути модульний кутовий диван. Це якийсь трансформер, який складається з кількох частин, які можуть складатися як Вам буде зручно. Сьогодні ви можете зробити комфортне спальне місце, а завтра це будуть м'які крісла.

Що ж ми рекомендуємо при покупці кутового дивана:

- Зверніть увагу на те, як ви хочете, щоб розкладалося ваше придбання. Це може бути стандартний варіант, де спинка опускається поряд із подушкою. Або ж спальне місце може виїжджати з-під основної частини дивана, заощаджуючи тим самим місце в кімнаті.

-Якісна оббивка допоможе вашому дивані прослужити вам багато років. Це можуть бути м'які бавовняні тканини для вітальні та спальні. Якщо це покупка на кухню або передпокій, краще використовувати грубіші зносостійкі матеріали. Так само це може бути натуральна шкіра, яка радуватиме вас і ваших гостей довгі роки.

-Розташування кута потрібно вибирати, враховуючи місце, де стоятиме ваш диван.

- Стиль

– Додаткові аксесуари у вигляді приставних столиків та пуфів.

– Колір.

Де купити недорого кутовий диван у Запоріжжі?

«Online Mebel» – це ваш найкращий вибір. Тут ви зможете знайти найбільший асортимент диванів, котрі створені з любов'ю. У нашому каталозі ви зможете порівняти ціни на всі види диванів, які є в наявності. Якщо у вас виникнуть питання, ви зможете поставити їх нашим менеджерам. Вони із задоволенням підкажуть вам та направлять на правильний вибір.

 


У даній категорії немає товарів.