Гарантії

Гарантія

Усі наші товари супроводжуються офіційною гарантією виробника.

На всі меблі, що реалізуються в нашому Інтернет-магазині «Online Mebel», надається гарантія, від 1 до 5 років, залежно від сервісної політики виробника. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника або гарантійний талон Інтернет-магазину «Online Mebel».

При отриманні меблів покупець повинен перевірити шибки та дзеркала на предмет цілісності, сколів, подряпин, цілісність упаковки. У разі порушення упаковки – перевірити кількість та комплектність вкладення.

При самостійному складанні.

При самостійному збиранні меблів покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність шлюбу (сколів, подряпин). При виявленні браку необхідно призупинити складання, оскільки деталі меблів, зі слідами складання, повернення та обміну не підлягають. Зберігайте заводську упаковку супровідну документацію до завершення збирання.

Гарантія анулюється за умови, що частина, що замінюється, вже була встановлена, або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт або прорізаний отвір. При виявленні браку повідомте менеджеру Інтернет-магазин «Online Mebel». Зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек, супровідну документацію та маркувальний лист на упаковці.

Рекламації, що виникли внаслідок неправильного складання (самостійно виробленого покупцем), доставки та підйому (самостійно виробленого покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

Терміни виготовлення рекламаційних деталей – 14 робочих днів, в окремих виробників можуть досягати 1-го місяця.

Гарантійні зобов'язання не поширюються, якщо:

- Порушено правила та умови експлуатації меблів;

- меблі пошкоджені внаслідок дії свійських тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалої поведінки;

- змінено конструкцію виробу або комплектуючих виробу покупцем;

- минув гарантійний термін;

- якщо є дефекти, які були повідомлені або відомі покупцю до продажу, і через які покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі було знижено ціну реалізації.